Budowa maszyn rolniczych

 

 

Firma Rafatronik zajmuję się projektowaniem oraz budową maszyn rolniczych. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się następujące maszyny: Owijarka do bel prostopadłościennych (kostek)Prasa silosująca do magazynowania w kiszonek w rękawieŁyżko-krokodyl. Jesteśmy również otwarci na realizacje maszyn według specyfikacji klienta.

 

Jesteś zainteresowany jedną z naszych maszyn rolniczych? Napisz do nas i uzyskaj szybką wycenę!

2 + 6 =

Jak zbudujemy Twoją maszynę rolniczą?

Projektowanie maszyny rolniczej

Pierwszym etapem jest projektowanie maszyny rolniczej. Jest to etap, któremu przypisujemy bardzo dużo uwagi. Na tym etapie opracowujemy cały szkielet projektu, staramy się również wprowadzać praktyczne oraz nowoczesne rozwiązania, które będą dopasowane do wymagań naszego klienta.

Budowa maszyny

Po fazie projektowania przechodzimy do fazy najdłuższej, czyli do samej budowy maszyny. Podczas tworzenia danej maszyny dokładamy wszelkich starań, aby była ona była ergonomiczna, łatwa w obsłudze, ekonomiczna i możliwie bezawaryjna.

Próby, testowanie

Gdy maszyna jest gotowa, przechodzimy do kolejnego etapu, czyli testowania maszyny. Każde urządzenie, które wyjeżdża z naszego warsztatu do klienta, jest dokładnie przetestowane, aby zapewnić klientowi najwyższej jakości sprzęt rolniczy.

Oddanie gotowej maszyny

Po przeprowadzonych testach przechodzimy do najważniejszej fazy, czyli oddania maszyny rolniczej klientowi. Cały proces projektowania oraz budowy maszyny jest przeprowadzany w naszym warsztacie, dlatego mamy pewność, że materiały są najwyższej jakości oraz każda część maszyny zbudowana jest z najwyższą starannością. 

Nasze projekty

Owijarka do bel prostopadłościennych (kostek)

Prasa silosująca do magazynowania w kiszonek w rękawie

Łyżko-krokodyl

Po więcej informacji odnośnie budowy maszyn zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. 

Masz pytania? Napisz do nas!

14 + 8 =

Sprawdź jak do Nas dojechać!