Budowa maszyn rolniczych

Firma Rafatronik zajmuję się projektowaniem oraz budową maszyn rolniczych. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się następujące maszyny: Owijarka do bel prostopadłościennych (kostek), Prasa silosująca do magazynowania w kiszonek w rękawie, Łyżko-krokodyl. Jesteśmy również otwarci na realizacje maszyn według specyfikacji klienta.

Jak zbudujemy Twoją maszynę rolniczą?

Projektowanie maszyny rolniczej

Pierwszym etapem jest projektowanie maszyny rolniczej. Jest to etap, któremu przypisujemy bardzo dużo uwagi. Na tym etapie opracowujemy cały szkielet projektu, staramy się również wprowadzać praktyczne oraz nowoczesne rozwiązania, które będą dopasowane do wymagań naszego klienta.

Budowa maszyny

Po fazie projektowania przechodzimy do fazy najdłuższej, czyli do samej budowy maszyny. Podczas tworzenia danej maszyny dokładamy wszelkich starań, aby była ona była ergonomiczna, łatwa w obsłudze, ekonomiczna i możliwie bezawaryjna.

Próby, testowanie

Gdy maszyna jest gotowa, przechodzimy do kolejnego etapu, czyli testowania maszyny. Każde urządzenie, które wyjeżdża z naszego warsztatu do klienta, jest dokładnie przetestowane, aby zapewnić klientowi najwyższej jakości sprzęt rolniczy.

Oddanie gotowej maszyny

Po przeprowadzonych testach przechodzimy do najważniejszej fazy, czyli oddania maszyny rolniczej klientowi. Cały proces projektowania oraz budowy maszyny jest przeprowadzany w naszym warsztacie, dlatego mamy pewność, że materiały są najwyższej jakości oraz każda część maszyny zbudowana jest z najwyższą starannością.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz lub zadzwoń!

Dane kontaktowe
Rafatronik – usługi rolnicze Kołaczkowice 31
63-910 Miejska Górka
tel. 663 090 037
biuro@rafatronik.pl
NIP: 6991961978
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 9:00 – 17:00
Wtorek: 9:00 – 17:00
Środa: 9:00 – 17:00
Czwartek: 9:00 – 17:00
Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: Nieczynne