Owijarka do bel

Firma Rafatronik oferuję owijarkę do bel (balotów) oraz kostek. Jest to urządzenie przeznaczone do owijania siana półsuchego z traw oraz roślin motylkowych. Tego maszyna świetnie sprawdzi się w gospodarstwach średnich oraz dużych.

Łatwa obsługa

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, obsługa owijarki jest bardzo prosta. W owijarce zostało zastosowane sterowanie hydrauliczne, które świetnie sprawdz się przy użytkowaniu

Oszczędność czasu

Dzięki owijaniu kostek lub bel i balotów tego typu urządzeniem, oszczędzasz bardzo dużo czasu, a do obsługi maszyny wystarczy tylko jedna osoba.

Wysoka jakość kiszonki

Dzięki owinięciu bel lub kostek folią, konserwacja i magazynowanie sianokiszonki jest dużo prostsze. Folia zapobiega utracie składników pokarmowych.

Owijarka do kostek – Rafatronik

 

Owijarki firmy Rafatronik to najlepsze rozwiązanie na rynku, dzięki nowoczesnej budowie oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, masz pewność, że maszyna wytrzyma każde obciążenie. Jest to Polska konstrukcja oraz projekt. 

Nasz projekt:

Cena owijarki jest zależna od wielu czynników, dlatego dla każdego zamównia tworzymy indywidualną wycenę. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaku!

15 + 1 =

Sprawdź, gdzie nas znajdziesz!